כאן תמצאו מה אומרים התלמידים שליוויתי ב - 16 השנים האחרונות בקורסים והסדנאות.
איך היתה חווית הלימוד שלהם, עם מה יצאו ולמה לדעתם כדאי ללמוד איתי
"זה בידיים שלכם, אז בואו ללמוד לעסות את זה"

בוגרים ממליצים

אימאן הראל בערוץ 1

ב 2002 השתתפתי בתוכנית מיוחדת ליום הבחירות במסגרת תוכנית הטלביזיה "אביגייל אשת חייל" הנה הראיון

אימאן הראל בערוץ 2

ב 2008 השתתפתי בתוכנית הבוקר של דץ ושחמון. הנה הראיון

אסתר לוי נוימנד מספרת על קורס עיסוי רקמות עמוקות

קורס רקמות עמוק, אני חייבת להגיד שהקפיץ אותי בעשר רמות קדימה. לאימאן היה את כל הזמן, את כל הסבלנות, להסביר לי איפה השריר, לא רק לדעת את האנטומיה ברמה תיאורטית, פשוט להרגיש את זה על הגוף של המטופל. הגעתי לרמה שבן אדם בא, עם גב תקוע, אני משחררת לו את הגב, הרגשתי הרבה יותר מדויקת בעבודה שלי.קיבלתי ארגז כלים מורחב מאוד מאוד. אני יוצאת עם הרבה יותר ביטחון בידע שלי ובמקצועיות שלי, גם כי רמת הדיוק שלי עלתה ממש וגם כי יש לי הרבה יותר טכניקות. אני יכולה לתת מענה להרבה יותר פתולוגיות, להרבה יותר מקרים.

קרא עוד

בוגרי מחזור ספטמבר 2023 מספרים

קרא עוד

אורית מזרחי מספרת על סדנת עיסוי לנשים הרות

קרא עוד

אברהם אלבז מספר על לימודי עיסוי רפואי

קרא עוד

תומר ואלעזר מספרים על לימודי עיסוי תאילנדי

קרא עוד

מירב ססטיארי מספרת על חווית לימודי עיסוי שבדי הוליסטי

"מצאתי מקום שהוא לב, שרואים אותי. הרגשתי עטופה, תנאים נהדרים ללמידה. כי גם היה שם את הפן המקצועי המאד חד וגם את הפן החם הלבבי."

קרא עוד

ורד שפירא בן חיים מספרת על לימודי עיסוי שבדי

קרא עוד

מרקטה מספרת באנגלית על לימודי עיסוי תאילנדי

קרא עוד

שירלי על סדנת עיסוי לנשים הרות

הגעתי בהמלצה של חברה, יצאתי עם טכניקות מרובות לעזור לנשים הרות. לכל המתלבטים, הסדנה מועילה ומעשירה ותמיד אפשר להגיע לרענון.

אמיל יעקב מספר על לימודי עיסוי שבדי

קרא עוד

עדי לבל ממליצה על קורס עיסוי תאילנדי

במהלך הקורס גיליתי כמה מקצועיות ויחס אישי באמת מקבלים מאימאן. החדר הנעים, הקבוצה הקטנה, והאישיות של אימאן נתנו אוירה טובה ופתוחה. הטכניקה שלומדים היא מדהימה, וגם האופן שלומדים אותה- צופים, מבינים, מתנסים בלתת ולקבל... וככה אפשר באמת לדעת איך זה מרגיש. מעבר לטכניקה יש לא מעט התייחסות למובנים שהם לא רק פיזיים- אנחנו כמטפלים לומדים לקחת בחשבון אספקטים רגשיים, אישיותיים, אנרגטיים, לומדים לשים לב לעצמנו בזמן נתינת עיסוי. זה דגש משמעותי בשבילי. והאמת שכל זה מועצם ומהנה במיוחד בזכות אימאן שהוא לא רק מורה גדול, הוא גם אדם זהב!! שיודע לשמור על אוירה טובה, הומוריסטית, נעימה, וגם להיות רציני ומדוייק בלימוד.

קרא עוד

ערן בונקר מספר על חווית לימודי עיסוי שבדי הוליסטי

ערן בונקר מספר על חווית לימודי עיסוי שבדי הוליסטי

קרא עוד

אביגייל מסחאווי מספרת על לימודי עיסוי שבדי

קרא עוד

סיגלית עמיקם מספרת על חווית לימודי עיסוי לומי לומי

סיגלית עמיקם מספרת על חווית לימודי עיסוי לומי לומי

קרא עוד

משה שאלתיאל משתף בחווית לימוד עיסוי שבדי הוליסטי

יצאתי עם כלים, מכל שעור ושעור יצאתי מסופק, עם ידע, אימאן לא עוזב שום תלמיד עד שהוא יודע את החומר הנלמד באותו שעור. הלימוד היה חוויה מטורפת."

קרא עוד

שלום מסעודה מספר על לימודי עיסוי שבדי הוליסטי

קרא עוד

אייל מייק מספר על לימודי עיסוי שבדי

קרא עוד

יהודה לבנה קורס עיסוי שבדי ורפואי

מאד נהנייתי מהקורס, קיבלתי המון כלים, יצאתי מהקורס כשאני מרגיש שאני מקצוען. המשוב שאני מקבל מאשר שאני נותן עיסויים מקצועיים ברמה. לא מתעייף ופשוט נהנה לתת עיסויים. קורס עם יחס אישי, כל דבר אימאן מתקן ומראה, איך לעמוד, איך להיות, המון מסביב ולא רק התנועות של העיסוי.

אביבה קורס עיסוי שבדי

אביבה עשתה את קורס העיסוי השבדי בגיל 59. היא רק אחת משורה של תלמידים שמוכיחים שעיסוי אפשר ללמוד בכל גיל. "היינו קבוצה של 5 תלמידים, החיים שלי השתנו, יש לי קליניקה בבית, המטופלים נהנים, ואני עוד יותר..."

שלום מסעודה (עברית) וקרולינה זביאגינה (רוסית) על קורס עיסוי שבדי הוליסטי

קרא עוד

ורוניקה קורס עיסוי שבדי

" ...מורה שיש לו המון המון סבלנות ללמד, מלמד כל פרט ופרט, אין לו בעיה לחזור עשרים פעם אם צריך - וצריך...."

אברהם זלנפרוינד ממליץ על קורס עיסוי רפואי

קרא עוד

אולג חודרוקובסקי על קורס עיסוי מתקדם

"זה הקורס הרביעי שאני עושה וכל פעם אני יוצא עם עוד ידע ובזכות הקורס שיניתי הרבה מצורת העבודה שלי והוספתי המון כלים. מאד עוזר ומקל על העבודה"

אילה דיאז סדנת פוט מסאז תאילנדי

אני אוהבת ללמוד איתו כי הוא למד מהמקור מהתאילנדים. הוא מלמד בצורה מסודרת, מקיפה, נעימה, קליטה, פרקטית וישימה. בסדנה היינו קבוצה אינטימית, מה שאפשר יחס אישי לכל תלמידה.

אורלי יאנג על סדנת עיסוי לומי לומי

"פשוט התאהבתי בשיטה. עיסוי שמאפשר גם עבודת עומק וגם הרבה זרימה. זה מאפשר לי להיכנס לעומק מבלי להתאמץ. התגובות של מי שהתאמנתי עליו מאד מאד נלהבות"

קרולינה זביאגינה (רוסית) מספרת על לימודי עיסוי ב"לוטוס" - ביה"ס לעיסוי של אימאן הראל

קרולינה זביאגינה (רוסית) מספרת על לימודי עיסוי ב"לוטוס" - ביה"ס לעיסוי של אימאן הראל

קרא עוד

איתמר על סדנת עיסוי לנשים הרות

הפחד העיקרי שלי היה שאני אלחץ ואעשה הפלה. הקורס הזה נותן המון ביטחון. יש הרבה טכניקות שלא הכרתי. זה לא עיסוי רגיל. אהבתי שזה קורס שמשלב כל מיני טכניקות, שבדי, תאילנדי, לומי וכמובן איפה לא עושים עיסוי.

אילנית על קורס עיסוי שבדי

"אחרי שביקרתי ופגשתי מורים אחרים החלטתי שזה המקום הכי רציני. היסודיות, ההסברים...ההדגמות ואיך אנחנו שומרים על הגוף שלנו בזמן העיסוי. אני גם משלבת את זה בעבודה שלי כקוסמטיקאית וגם כטיפול בפני עצמו."

יונתן סויסה על קורס עיסוי שבדי

"מה שממש היה לי טוב זה האוירה האינטימית והיחס האישי שנתן לכל תלמיד. הוא נתן לי את כל ההסברים שהייתי צריך. אני מרגיש שאני עושה עיסוי מקצועי ואנשים אומרים לי לאחר שהם משווים לעיסויים שקיבלו בספא שונים שהעיסוי שלי ברמה שונה וזה תוצאה של הלימודים. אחרי שלומדים אצל אימאן לא נראה לי שאפשר ללמוד במקום אחר. החומר לא יבש ולא רק טכניקה. יש הרבה מעבר וזה מעלה את הרמה של השעורים עם המון סיפורים מהמזרח וגם בדיחות."

קרן על סדנת עיסוי לנשים הרות

השעורים היו חוויה מעצימה, נתן לי בטחון לטפל בנשים בהריון. קורס ממוקד ומעשי.

מזל על סדנת נשים הרות

הקורס היה מאד ממצא, מאד מסודר, כל מה שידעתי לפני כן קיבל את המסגרת המדויקת ואני מרגישה שאני יכולה ללכת בביטחה לטפל, ויש בידי את הכלים המתאימים.

רון שטמרמן על קורס עיסוי מתקדם משולב

"היתרונות בשעורים של אימאן זה הידע והחוויה...אימאן לא מורח ולא מקצר. מאד פדנט בדברים החשובים. אני מגיע לתוצאות מצויינות לפעמים יותר מסוגי עיסוי אחרים כמו שבדי, רקמות עמוקות וכו'...הבנתי מה זה חסימה אנרגתית, מה שלא יצא לי ללמוד בקורסים אחרים. הקורס הזה הוא אחד מהקורסים שנותנים הכי הרבה, רפרטואר גדול של תרגילים. היתרון הגדול של אימאן כמורה זה שהוא מאפשר לך. מקרין לך את היכולת שלך להתפתח. אחד הדברים הכי יפים אצלו זה שהוא לוקח את הקרדיט לעצמו אלא נותן תחושה שגילית בעצמך."

אייל ארליך על קורס עיסוי שבדי

"חיפשתי ללמוד עיסוי בכל מיני מסגרות ואז הגעתי לאימאן. וזה קודם כל היחס שלו לתלמיד והבנאדם שהוא, זה נתן לי את ההרגשה שכאן אני צריך ללמוד. התחלתי גם ללמוד את העיסוי התאילנדי איתו. הוא מביא ידע מהמזרח מהמורים שלו וטוב ללמוד תחת מורה כזה. כבר התחלתי לטפל והתגובות טובות, אני אעשה עוד קורסים."

אורלי זאקס על קורס עיסוי שבדי

"הקורס היה מאד אינטימי והיחס של המורה חשוב לי. יש אנשים שצריכים יחס אישי כדי להיות מיומנים וזה מה שהוא נתן יחד עם תחושת בטחון. אימאן לימד איך להתאים לכל אדם את העיסוי שמתאים לו. החוברות מפורטות, הידע עצום והשעורים כייפים."

אורלי שרם על אימאן הראל

"אני כבר 7 שנים עם אימאן, הוא אחד המורים בחסד עליון. הוא מעיר בכל תנועה וניואנס וזה כולל עמידה נכונה, תנועה נכונה, נשימה...מביא ידע נוסף שבא מהחיים שלו וזו ממש חוויה ללמוד אצלו."

מאי הרשקוביץ על קורס עיסוי תאילנדי

"מעולה, מרגיע, מלמד, אפקטיבי...יש משהו ביחס האישי ובכך שזו לא כיתה של 20 אנשים"

אילן אגרא על קורס שבדי

"קיבלתי המלצות חמות על אימאן, למדתי שבדי בכיתה קטנה ואני ממשיך לקורס מתקדם ואבנים חמות"

אבינועם בן מעש על קורס עיסוי מתקדם

"המון ידע, מאד מאד מקצועי. אני פשוט מקבל אנרגיות כשאני מגיע לפה מהלימודים ומהחברה. אני יוצא עם המון ביטחון ממה שאני מקבל פה."

שאול על קורס עיסוי שבדי

למדנו בקבוצה קטנה, עם אינטימיות מצד אחד ויחד עם זאת כל אחד הרגיש נוח עם הקפדה על צניעות. אני חושב שכדאי לבוא לקורס כי כל אחד מגלה את ה'אני העצמי' שלו. זה לא רק לימוד של טכניקות או חומר עיוני זה ממש להתחבר גם לגוף שלך.

טלי פינקלשטיין על קורס עיסוי שבדי

"היה קורס מהנה וכייף. הכי כדאי ללמוד כאן בגלל כמות האנשים הקטנה והמורה, אימאן מורה מדהים ובן אדם מדהים."

המלצות על לימודי עיסוי תאילנדי

חוויה מרתקת מאוד , עברתי תהליכי למידה עצמיים, העשרתי את עצמי מאוד בכל עניין העיסויים , המגע והמתיחות. קיבלתי ביטחון לטפל באנשים והפידבק והפירגון שאני מקבלת מהמטופלים שלי אומרים הכל..... ... אימאן מקצוען , עם המון ניסיון , כנראה המאסטר הטוב ביותר לעיסוי תאילנדי בישראל . ללמוד עיסוי תאילנדי עם אימאן זו בחירה לצאת למסע שבועי לנבכי הקסם של תאילנד...

קרא עוד

המלצות על לימודי עיסוי שבדי

אימאן אתה קודם כל בנאדם לפני שאתה מורה. נעים היה לבוא לשיעורים ולהתקבל בחיוך ובהרגשה טובה. אתה מקנה תחושת ביטחון ומאמין לאורך כל הדרך בתלמידייך וזהו דבר מאוד חשוב.... ... "בכל יום חמישי, בשעה קבועה מתייצבים ליד המיטה והפלפונים סגורים. ואתה בדרכך המקצועית והנעימה מתחיל בהדגמה... כך שיעור אחרי שיעור. כל שיעור מעניין ומהנה יותר מקודמו...

קרא עוד

המלצות על סדנת עיסוי לומילומי

למדתי המון תנועות חדשות שבקלות יכולות להשתלב בכל עיסוי. תגובות המטופלות מאד חיוביות. הזרימה מקצה לקצה, הרגשה מדהימה של מתיחת קווי אנרגיה. סדנת לומילומי. עיסוי הוואי - תנועות זורמות כמו הגלים בים. חוויה של לימוד וחוויה של טיפול...

קרא עוד

משובים והמלצות על סמינר "מגע הלוטוס"

רציתי להגיד תודה על סמינר איכותי, מרתק ומעניין. כל הכבוד על ארגון כל הפרטים מקטן ועד גדול. הסמינר ראוי להערצה. ...בנימה אישית רציתי לשתף אתכם בתחושות שלי. כשיצאתי לדרך כמטפלת הוליסטית הרגשתי שחסרה לי הקרקע. המורה. הבית. אך מהר מאוד התבדתי. כתלמידתך אימאן, בכל פנייה הנך קשוב ומייעץ והכי חשוב שיש כתובת. 'בית הלוטוס'. כשמו כן הוא. יש בית.

קרא עוד

רנה על קורס רפואי אינטגרטיבי

I have really enjoyed the atmosphere in our class. You have created a very supportive place to learn, and the way we all help each other is a reflection of your giving spirit...

קרא עוד

המלצות על סדנת עיסוי באבנים חמות

סיימתי סדנה מעצימה, מהנה מעשירה ומאשירה אצל האחד והיחיד אימאן הראל, המדהים, מביה"ס לאומנות העיסוי - לוטוס... הייתי כל כך מרוצה מהקורס שנרשמתי לקורס עיסוי הריון שבוע לאחר מכן. בנוסף גם קיבלנו ערכת אבנים חמות במסגרת הקורס, פלוס ענק שלא נותנים במקומות אחרים!

קרא עוד

המלצות על סדנת עיסוי נשים הרות

תודה אימאן על הלימוד המעשי, המעניין והדרך היסודית שלך להעביר את החומר.. התחום של העיסוי להריוניות מביא שפע כלכלי וסיפוק עצום...

קרא עוד

אוסף משובים, תודות והמלצות על הלימודים אצל אימאן הראל

אתה ה-מורה שלי לאורך כל הדרך אני מודה לך על 3 שנים של חוויה טיפולית הכי מושלמת ומוצלחת שיכולה להיות... זכות גדולה נפלה ביידי ללמוד את העיסוי השוודי אצל אימאן. כל שעור איתו זו חוויה בפני עצמה. אימאן ניחן בכישרון המיוחד לו ובכושר למידה יוצא דופן. האופן בה העביר את השעור היה תענוג גדול וחוויה מיוחדת.

קרא עוד

המלצות כתובות על סדנת פוט מסאז תאילנדי

המלצות כתובות על סדנת פוט מסאז (עיסוי כף רגל) תאילנדי לוטוס בית הספר לעיסוי

קרא עוד

מכתבי תודה מבוגרים שהצליחו איתנו

זרעת בנו אהבה למקצוע הטיפול באמצעות מגע. חווינו בעצמנו את קסם המגע המקצועי, והחוויה תישאר איתנו לעד.

קרא עוד
קבל בחינם את הקורס שיראה לך איך לעשות עיסוי מעולה

כל הזכויות שמורות

IMK - הקמת ועיצוב אתרים